Yıldızlararası Türkçe Dublaj izle

27-03-2015

Film Bilgileri
Yıldızlararası Türkçe Dublaj izle

Yıldızlararası izle, Yıldızlararası hd izle, Yıldızlararası full izle, Yıldızlararası türkçe dublaj izle, 2014 – ABD ve İngiltere ortak yapımı olan bilim kurgu türündeki filmin yönetmenliğini oscar ödüllü usta yönetmen Christopher Nolan yapmıştır. Matthew McConaughey, Anne Hathaway ve Jessica Chastain gibi aktörlerde başrollerinde görev alırken Interstellar filminin konusunda yeryüzündeki yaşamın tehlikeye girmesinden dolayı artık insan ırkının yok olma tehlikesi yakınlaşmıştır. Yeni bir keşfedilmiş solucan deliği insanoğlu için yemi bir umut olmaktadır. Yeni yaşam alanlarını araştırmakta bir grup astronot’un elindedir. www.fullhdfilmizlesene1.net keyifle sunar. Yıldızlararası – Interstellar filmi türkçe dublaj olarak güncellenmiştir.

5 yorum bulunmaktadır:"Yıldızlararası Türkçe Dublaj izle"
 1. emin 22 Şubat 2015, 22:21

  çok saçma bir film sıkıcı

 2. Kaan 25 Şubat 2015, 16:38

  Çook güzell

 3. salaksavar 27 Nisan 2015, 21:14

  Emin nereye bakarak hangi beyinle izledin bu filmi anlaması hayret dogrusu. Bu zamana kadar bınlerce fılm ızledım ve izlediğim en harika film bu. Zekanıza guvenıyosanız , zevk nedir biliyosanız açın 3 saat sıze neler kazandıracak görün…

 4. gülten altın 7 Aralık 2015, 03:50

  Bu film müthiş.Anlaşılmayan noktalar varsa tekrar tekrar izlenebilinir.çünkü bilimsel içerikli olduğu için bilgi birikimi gerektiren bir film.Sürükleyici,akıcı,hızlı tempolu ve bir o kadar da keyifli.mutlaka izleyin!

 5. ahmet püsküllü 18 Ocak 2016, 02:59

  hayatımdan 3 saat çalmadı bence nice üç saatlerin daha çok değerli olacağını,zekamızın güdülermizin,ailemizin,sevgimizin,,,değerini.en önemlisi zamanınn ne kadar değerli olduğunu ve bir okadar da değersiz olduğunu anladım.10 üzerinden 11 !!!

Benzer Filmler
Film izle - Hd Film izle - Full Hd Film izle - hd film izle