Trimurti Türkçe Altyazılı izle

10-07-2015

Film Bilgileri
Trimurti Türkçe Altyazılı izle

Trimurti izle, Trimurti 720p izle, Trimurti türkçe dublaj izle, Trimurti full izle, Trimurti hd izle, 1995 – Hindistan yapımı aksiyon ve romantik tarzındaki filmin başrollerini usta aktör Shahrukh Khan, Anil Kapoor ve Saeed Jaffrey gibi aktörler paylaşmaktadır. Konusunda ise; Polis amiri Khokla, azılı gansgter Satyadevi yi yakalayıp ömür boyu hapise mahkum etmiştir. Adamın ise intikamını alacak olan 3 oğlu vardır ve oğullarına çok güvenmektedir. 18 yıl sonra ise Satyadevi iyi halden serbest bırakılır. Satyadevi hapiste olduğu sırada ailesinden haber alamaz ve çıktığında ailesinin dağılmış olduğunu anlar. Bu sebepten dolayı polisten intikam almak istemektedir. Mukul Anand’ın yönetmenliğini yaptığı filmi www.fullhdfilmizlesene1.net keyifle tek parça seçenekleri ile sunar.

1 yorum yapılmış"Trimurti Türkçe Altyazılı izle"
 1. Aysun 16 Eylül 2015, 15:56

  Filmin konusunu okuyup filmi izledim. Aklıma aşağıdaki fıkra geldi 🙂
  Ne demek istediğimi filşmi izleyenler ve tanıtım bölümünü okuyanlar anlayacaktır.
  Saygılar 🙂
  adamın biri “kurban” mevzuunu anlatıyormuş: “çocuğu olmayan hazreti davut, allah’a dua etmiş, ‘ya rabbi bana bir kız çocuğu ver, onu sana kurban edeyim’ demiş. dua tutmuş, davut, kızının adını ayşe koymuş, gel zaman git zaman, çocuğun kurban edileceği zaman gelmiş, hazreti davut kızı yatırmış, tam boğazını kesip kurban edecekken, azrail, gökten bir keçiyle çıkagelmiş, ‘kızı bırak, al bu keçiyi kurban et’ demiş”!
  dinleyenlerden biri dayanamamış:
  “yahu bunun neresini düzelteyim; hz. davut değil hz. ibrahim; kız değil erkek; ayşe değil ismail; azrail değil cebrail; keçi değil, koç”!

Benzer Filmler
hd film izle