Terminatör 1 Türkçe Dublaj izle

19-03-2014
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.
Sinema Modu
Film Bilgileri
Terminatör 1 Türkçe Dublaj izle
12.175

Terminatör 1 izle, Terminatör 1 türkçe dublaj izle, Terminatör 1 hd izle, Terminatör 1 full izle, 1984 – ABD , İngiltere ortak yapımı Bilim Kurgu ve Aksiyon türündeki filmin yönetmenliğini James Cameron üstlenmiş olup, oyuncu kadrosunda dünyaca ünlü aktörlerden Arnold Schwarzenegger başrollerini paylaşmıştır. The Terminator filminin ilk serisinde ise Skynet adı verilen bir yapay zeka ürünü ile karşısında savaş vermeye çalışan direnişciler arasındaki yaşam mücadelesini izleyeceğiz. Skynet ürünü olan terminatörün görevi direnişcilerin başı olan jonh’un annesini öldürmektir. Fakat istediği gibi başarılı olabilecekmi?

1 yorum yapılmış"Terminatör 1 Türkçe Dublaj izle"
  1. Neslihan 19 Mart 2014, 20:44

    Terminatör filmi zamanın en iyi bilim kurgu filmleri arasında ve Arnold Schwarzenegger ilk filmi olmasına rağmen çocukluğumuzda hayranlıkla izlemişizdir.

Benzer Filmler

Film izle

Aksiyon Filmleri

Komedi Filmleri