Suikastçiler Fedailere Karşı Türkçe Dublaj izle

13-12-2015
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Sinema Modu
Film Bilgileri
Suikastçiler Fedailere Karşı Türkçe Dublaj izle
2.710

Suikastçiler Fedailere Karşı izle, Suikastçiler Fedailere Karşı türkçe dublaj izle, Suikastçiler Fedailere Karşı full izle, Suikastçiler Fedailere Karşı hd izle, Bodyguards And Assassins, 2009 – Çin ve HongKong yapımı olan aksiyon ve dramatik türündeki filmde ise Donnie Yen, Nicholas Tse ve Bingbing Fan gibi dövüş sanatları ustaları başrollerde yerini almaktadır. Çin’de halkını sefil bir yaşama mahkum ederek hüküm süren Mançu Qing Hanedanına karşı, özgürlükçü demokratik bir halk devrimi için toplumun her kesiminden insanlar bir araya gelmektedir. Devrime destek sağlamak için Dr. Sun Hong Kong’a gelecektir. Bunu engellemek isteyen hanedan bir çok suikastçısını görevlendirmiştir. Teddy Chan’in yönetmenliğini üstlendiği filmde ise Peter Chan yapımcılığını yapmıştır. www.fullhdfilmizlesene1.net keyifle sunar.

Benzer Filmler

Film izle

Aksiyon Filmleri

Komedi Filmleri

Fullhdfilmizlesene1.net, 5651 sayılı yasada tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamıştır.