Robocop 2 Türkçe Dublaj izle

06-10-2014
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.
Sinema Modu
Film Bilgileri
Robocop 2 Türkçe Dublaj izle
3.506

Robocop 2 izle, Robocop 2 hd izle, Robocop 2 türkçe dublaj izle, Robocop 2 full izle, 1990 – ABD yapımı Irvin Kershner’in yönetmenliğini yaptığı serinin ikinci bölümünde ise Peter Weller, John Glover, Mark Rolston ve Belinda Bauer başrollerini paylaşmaktadır. Kahramanımız tekrar iş başında bu seride ise Kane nükleer silah üretimi yapan milletin korkulu rüyası haline gelen bir çete lideridir. Kane ve ortakları şehiri birer birer yok etmek için en iyi silahları yapmaktadır. Bu durum Robocop’u rahatsız edecek seviyededir. Kahramanımız bu suç liderini durdurmak için amansız bir kovalamacaya girer.

1 yorum yapılmış"Robocop 2 Türkçe Dublaj izle"
  1. Tolga 8 Ekim 2014, 00:10

    Film, senaryo itibariyle ilgi çekici bir film. Çok daha güçlü bir oyuncu kadrosuyla ve daha hareketli sahneleri ile daha mükemmel film çıkardı ortaya.

Benzer Filmler

Film izle

Aksiyon Filmleri

Komedi Filmleri