Rehber – Theeb Türkçe Dublaj izle

09-12-2015
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Sinema Modu
Film Bilgileri
Rehber – Theeb Türkçe Dublaj izle
1.446

Theeb izle, Theeb full izle, Theeb hd izle, Theeb türkçe dublaj izle, Theeb, Rehber tek parça izle, Rehber 720p izle, 1916, Arap İsyanı başlamak üzere. Kabilede bedevi geleneklerine göre sürüp giden yaşam, bir İngiliz subayın gizemli bir görevle yanlarına gelmesiyle değişir. Theeb’in ağabeyi Hüseyin, Arap çöllerinde yapacağı tehlikeli yolculukta subaya mihmandarlık yapmayı kabul eder. Ancak tuzağa düşerler ve Theeb küçücük yaşına rağmen durumun derhal farkına varır. Hayatta kalmak için, tıpkı adını taşıdığı kurt gibi olmalı, yetişkin olmayı ve güvenmeyi öğrenmelidir. Naji Abu Nowar’un yönetmenliğini yaptığı aynı zamanda senaryosunu yazdığı film 2014 – Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Ürdün ve İngiltere gibi ülkelerde çekimleri yapılmıştır. Jack Fox, Jacir Eid Al-Hwietat ve Hussein Salameh Al-Sweilhiyeen’in başrollerini paylaştığı filmi www.fullhdfilmizlesene1.net 720p HD kalitede film izleme sitemiz sunar.

Benzer Filmler

Film izle

Aksiyon Filmleri

Komedi Filmleri

Fullhdfilmizlesene1.net, 5651 sayılı yasada tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamıştır.