Prometheus 2 izle Full HD 1080p Türkçe Dublaj

11-01-2017

Prometheus 2 izle

2017 yılında vizyona girecek olan Prometheus 2 filmi Amerika yapımı aksiyon tadındaki filmlerden biri. 4 Ağustos 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmde izleyiciler bilimkurgu tadına doyacak. Prometheus 2 izlemek isteyenler filmin vizyona girişini merakla bekliyor. Gerilim dolu sahneler içeren filmin diğer adı ise Prometheus 2. Film de yer alan macera sahneleri izleyicilerin nefesini tutmaya aday. Prometheus 2 full izleyicileri filmin yönetmenliğini Ridley Scott üstlendiğini biliyor. Filmin oyuncu kadrosunda Michael Fassbender ve Noomi Rapace yer alıyor. Filmin senaryosu Michael Green ve Jack Paglen tarafından hazırlanmış. Prometheus 2 izlemek için filmin birinci bölümünü izlemek gerekiyor. Yapımcılık koltuğuna ise Walter Hill ve aynı zamanda yönetmenliğini de üstlenen Ridley Scott üstleniyor.

Film Bilgileri
Prometheus 2 izle Full HD 1080p Türkçe Dublaj

Prometheus 2 izle

Prometheus 1 filminin devamı olan Prometheus 2 filminde Elizabeth Shaw yine aynı şekilde karşımıza çıkıyor. Filmde yaratıcıların olduğu yere gitmek için yola çıkılıyor. Prometheus 2 izleyicileri filmde Shaw iki kısma ayrılmış olan David’i tekrar birleştirmek için yaratıcıların gezegenine doğru yola çıktığını görüyor. Oraya giden Elizabeth Shaw bakteri şeklinde olan korkunç görünen biyomekanik yaratıkları kimin yarattığı keşfediliyor. Prometheus 2 izleyicileri filmin vizyona gireceği 4 Ağustos 2017 tarihini iple çekiyor. Usta yönetmen Ridley Scott filmin sonunda Xenomorphs’u kimin yarattığı sorusunun cevap bulacağını belirtti. İlk bölümde soru işareti olan konular bu filmde cevabını bulacak.

Prometheus 2 türkçe dublaj izle

Birinci bölümün son sahnesinde yarım bırakılan robot ile kadının gemiyle kaçmaması, doğduğu yere yani beyaz adamların merak ettiği için o gemiye binmeleri 2. Filmde açığa kavuşacak. Kadının filmde robota beni götürebilir misin deyişi ve sonrasında yaşananlar filmde devam edecek. Prometheus 2 izlemek için birinci bölümünden az da olsa haberdar olmanız gerekiyor. Film yönetmeni Ridley Scott 1982 yılında bıçaksırtı, 2015 yılında The Martian, 1979 yılında yönettiği yaratık, 2000 yılında gladyatör, Thelma ve Louise, kara şahin düştü filmleriyle adını yönetmenlik alanında altın harflerle yazdırdı. Prometheus 2 izleyicileri ünlü yönetmen Ridley Scott üç kez Oscar almaya aday gösterildiğini biliyor. İngiliz film yönetmeni aynı zamanda yapımcısı görevini üstlenmektedir.

Benzer Filmler
Film izle - Hd Film izle - Full Hd Film izle - hd film izle