Minik Kuş Türkçe Dublaj izle

06-12-2015
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Sinema Modu
Film Bilgileri
Minik Kuş Türkçe Dublaj izle
1.200

Minik Kuş izle, Minik Kuş full izle, Minik Kuş hd izle, Minik Kuş türkçe dublaj izle, Gus – Petit oiseau, grand voyage, Sakar kuş Gus, öksüz bir yandanda yuvasını hiç terketmezmiş. Gerçek bir ailenin özlemi ile yanıp tutuşmaktadır. İçinde bulunduğu sürü Afrika’ya göç hazırlığı içindeyken sürünün lideri Darius sakatlanır. Birbirinden ilginç olaylar zinciri sonunda sürünün liderliğini üstlenmek Gus’a kalır. Gus için bu yolculuk sadece kendini kanıtlamak için değil, kendini keşfedip gerçek kimliğini yakalamaktadır. 2014 – Belçika ve Fransa ortak yapımı olan Christian De Vita yönetmenliğindeki filmi Caroline Benjo yapmıştır. www.fullhdfilmizlesene1.net keyifle sunar.

Benzer Filmler

Film izle

Aksiyon Filmleri

Komedi Filmleri

Fullhdfilmizlesene1.net, 5651 sayılı yasada tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamıştır.