Metropolis Türkçe Düblaj izle

15-07-2015
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Sinema Modu
Film Bilgileri
Metropolis Türkçe Düblaj izle
20.041

Metropolis izle, Metropolis 720p izle, Metropolis hd izle, Metropolis full izle, türkçe altyazılı, Metropolis türkçe dublaj izle, Usta Yönetmen Fritz Lang’in üstlendiği Metropolis 1927 yılında gösterime girmiştir. Sinemaseverler hatırlarsa zamanın en iyi bilim-kugu filmleri arasında aday gösterilmiştir. IMDB üzerinden 8.3 puan alarak en iyi filmler arasıdna sıralamada yerini almıştır. Filmin aktörlerinden ise Alfred Abel, Gustav Fröhlich ve Rudolf KleinRogge gibi isimler başrolleri paylaşmış, ve dramatik türünde film. Endüstrileşme çağının etkisini hissettirdiği bir dönemde, Lang’ın gelecek tasarımı da bundan payını alır. İnsanlar ikiye ayrılmıştır. Yeraltında makinelerle birlikte yaşayan sınıf ve yukarıda daha konforlu bir yaşam süren yönetici sınıf. Lang, bölünmüş toplumsal yapıyı, insanı bir aşktan yola çıkarak, uzlaştırmaya çalışır. www.fullhdfilmizlesene1.net Metropolis filmini bedava izleme seçeneği ile keyifle sunar.

2 yorum bulunmaktadır:"Metropolis Türkçe Düblaj izle"
  1. mahmut yılmaz 1 Kasım 2015, 02:58

    Tek kelime ile MUHTEŞEM

  2. yılmaz isa 25 Mayıs 2017, 15:52

    muhteşem. adamlar fikren bile ne kadar ilerideler. herşeye gönderme var. muhteşem film zekası ve tekniği . görsel sanat zirvede. bence bu film kayıp bir hazine…

Benzer Filmler