Mesaj – Contact Türkçe Dublaj izle

16-08-2015
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Sinema Modu
Film Bilgileri
Mesaj – Contact Türkçe Dublaj izle
8.290

Mesaj izle, Mesaj türkçe dublaj izle, Mesaj full izle, Mesaj hd izle, Contact720p izle, Bilim kurgu seven izlecilerimiz, filmde Dr. Arroway oldukça araştırmacı bir astronomdur. Bir gün Vega yıldınızından gelen sinyali keşfetmektedir. Arroway’in bu keşfi bütün Amerika’yı ayağa kaldıracaktır. İşin daha da tuhaf olan tarafı, Vega yıldızından gelen bu sinyaller birleştirildiğinde bir teknolojik aracın yapım planını ortaya çıkarmayı başaracaktır. Robert Zemeckis yönetmenliğindeki Contact filmini Jodie Foster, Matthew McConaughey ve William Fichtner gibi aktörler üstlenmiştir. www.fullhdfilmizlesene1.net tek parça sunar.

Benzer Filmler

Film izle

Aksiyon Filmleri

Komedi Filmleri

Fullhdfilmizlesene1.net, 5651 sayılı yasada tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamıştır.