Kolonya Cumhuriyeti izle

19-05-2017
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Çalışan part kalmayana kadar yenilenmez. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Sinema Modu
Film Bilgileri
Kolonya Cumhuriyeti izle
518

Kolonya Cumhuriyeti izle, Kolonya Cumhuriyeti tek part izle, Kolonya Cumhuriyeti full izle, Kolonya Cumhuriyeti hd izle, 2017 yılında vizyona giren ve girdiği an gişe rekorları kırmaya devam eden Kolonya Cumhuriyeti filmi komedi dolu dakikalar ile izleyicilerinin karşısında. Küçük bir kasabada belediye başkanı olurken olmayacak vaatler ile insanları kandırmıştır. Artık fazla buna dayanamaz ve icraat yapmanın zamanı geldiğini düşünür. İlk işide söz verdiği gibi başbakanı kasabaya getirmek, Bunun için harekete geçsede kasabada beklenmedik olaylar yaşanır. Hatta Amerika ile bile savaşa girmiş bir haldedir. Peker, eşi Mualla ve danışmanları ile birlikte Amerika ile baş etmeye çalışmaktadır. Murat Kepez’in yönetmenliğini üstlendiği filmi keyifle izleyebilirsiniz.

4 yorum bulunmaktadır:"Kolonya Cumhuriyeti izle"
 1. Dogru adam 20 Mayıs 2017, 11:21

  Bizleri kandirmaktan yorulmadinizmi .Dogru olsaniz cok seyirciniz olur delikanlica bu isi yapin.

  • admin 20 Mayıs 2017, 14:48

   Fragman diye belirttim üzerinde yazıyor.

 2. izleyici 23 Mayıs 2017, 20:09

  aynen öyle bu adamlar kandırmaktan yalan söylemekten bıkmaz. çünkü dolandırarak para kazanıyorlar. böyle sitelerde film izleyenleri anlamıyorum

  • admin 24 Mayıs 2017, 01:42

   Afişin üzerinde fragman diye belirtilmiş daha film sinemada iken nasıl düşecek siteye ?

Benzer Filmler
film izle