Kardeşim Benim izle

02-05-2017
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.
Sinema Modu
Film Bilgileri
Kardeşim Benim izle
7.579

Kardeşim Benim izle, Kardeşim Benim direk izle, Kardeşim Benim full izle, Kardeşim Benim hd izle, Uzun yıllar görüşmeyen iki kardeş babalarının ölümü ve son vasiyeti üzerine iki kardeş tekrar bir araya gelir. Murat Boz ve Burak Özçivit bu filmde başrolleri paylaşmakta olup abi kardeş olarak hayatta kavga ederek yollarını ayırsa bilem hala birbirlerine olan özlemlerini romantik olarak sizlere aktaran filmi Mert Baykal yönetmiştir. 2016 yılında en çok izlenen yerli yapım filmlerden biri olarak beyazperde’de izleyicileri ile buluşmuştur. İyi seyirler.

4 yorum bulunmaktadır:"Kardeşim Benim izle"
 1. Alaattin 3 Mayıs 2017, 05:58

  Çok güzel bir çalışma olmuş. Zaman zaman gözlerim doldu. Geç te olsa izledim sonunda.. Bu güzel film için teşekkür ederim, emeğinize sağlık..

 2. Murat 28 Temmuz 2017, 09:21

  İzleyip görcez😄

 3. Mert 4 Ağustos 2017, 17:02

  Gençler çok güzel olmuş.Izleminizi kesinlikle ama kesinlikle tavsiye ederim.Çok geç baktım ama yinede baktım inşaallah kardeşim benim 2 yedek çekerler.

 4. Mert 4 Ağustos 2017, 17:21

  Güzel film

Benzer Filmler

Film izle

Aksiyon Filmleri

Komedi Filmleri