Görevimiz Sputnik Türkçe Dublaj izle

18-07-2015
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Sinema Modu
Film Bilgileri
Görevimiz Sputnik Türkçe Dublaj izle
774

Görevimiz Sputnik izle, Görevimiz Sputnik full izle, Görevimiz Sputnik hd izle, Görevimiz Sputnik türkçe dublaj izle, Görevimiz Sputnik 720p izle, Görevimiz Sputnik 720p izle, 2013 – Almanya, Belçika ve Çek Cumhuriyeti ortak yapımı olan ailecek izleyebileceğiniz güzel bir film ile karşınızdayız. Markus Dietrich ve Pavel Strnad yönetmen ikilisinin üstlendiği filmde ise Berlin duvarı çöker. Henüz daha 10 yaşında olan Frederike ise sahip olduğu ışınlanma cihazını kullanarak bu durumdan amcasını kurtarmak ister. Ancak yanlış bir hamle yaparak sadece amcasını değil bölgede bulunan herkesi ışınlar. Bu ışınlama sonucu her şey karışmaya başlar. Finn Fiebig, Flora Thiemann ve Luca Johannsen gibi aktörlerin başrollerini paylaştığı filmi www.fullhdfilmizlesene1.net keyifle sunar.

Benzer Filmler

Film izle

Aksiyon Filmleri

Komedi Filmleri

Fullhdfilmizlesene1.net, 5651 sayılı yasada tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamıştır.