Gandhi Türkçe Dublaj izle

03-10-2015
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Sinema Modu
Film Bilgileri
Gandhi Türkçe Dublaj izle
22.132

Gandhi izle, Gandhi türkçe dublaj izle, Gandhi 720p izle, Gandhi full izle, Gandhi hd izle, 1982 İngiltere ve Hindistan ortak yapımı Gandhi filminin yönetmenliğini ise Richard Attenborough gibi başarı sağlamış isimlerden biri oturmaktadır. IMDB puanı 8.1 alarak en iyi top 250 film sıramasında yerini almış ve izleyicileri tarafından büyük bir beğeni ile tarih türündeki film tüm dünyada aynı gün gösterime girmiştir. Oldukca eski filmlerden biri olan Gandhi filminin başrol oyuncuları, Alyque Padamsee, Ben Kingsley ve Candice Bergen gibi isimlerden oluşmaktadır. Film 8 Oscar, 28 ödül ve 16 adaylığa layik görüşmüştür. Filmin konusu ise 20. yüzyılın ilk yarısında İngiliz sömürgesi altındaki Hindistan’da geçen biyografi tarzındaki filmi www.fullhdfilmizlesene1.net sunar.

2 yorum bulunmaktadır:"Gandhi Türkçe Dublaj izle"
  1. izleyici 25 Kasım 2015, 18:43

    neden hayatına kıyıyorlar ki NAMERTLER FESATLAR … (hep vardır). Filim çok güzel diyecek olsam., ama bir insanın acı dolu hayatı., Öyküsünün bir canlandırmasını yapmışlar… özgürlük için yapılmış nice sabır dolu bir savaş filmi… Bundan çıkartacağımız çok dersler vardır… Olmalı.

  2. SERDAR. 19 Ocak 2017, 22:27

    SENARYO TÜM DÜNYADA AYNI.BÖL,PARÇALA VE YUT.DİKKAT
    HEP AYNI TAKTİK NEDİR O? İNSANLARI BİRBİRİNE DÜŞÜRMEK.EMPERYALİZMİN VAZ GEÇİLMEZ YÖNTEMİDİR.DİN OLGUSU KULLANILARAK AYRIŞTIRMA VE ÇATIŞMA.FİLM ÇOK DERS VERİCİ NİTELİKTE.MUTLAKA İZLEMENİZİ ÖNERİRİM.TEŞEKKÜRLER.İYİ SEYİRLER.

Benzer Filmler