Dokunmayın Şabanıma Full izle

14-05-2014
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.
  Sinema Modu
  Film Bilgileri
  Dokunmayın Şabanıma Full izle
  7.604

  Dokunmayın Şabanıma izle, Dokunmayın Şabanıma 720p izle, Dokunmayın Şabanıma hd izle, Dokunmayın Şabanıma full izle, 1979 yapımı olan Osman F. Seden yönetmenliğindeki Kemal Sunal, Halit Akçatepe, Ali Şen ve Ahu Tuğba oyuncu kadrosundaki filmin konusu ise Şaban kadınlar konusunda başarısız bir minübüs şöförü, Ökkeş ise tam bir hovardadır. İki eski asker arkadaşı olan Ökkeş ve Şaban’ın yolları bir gün kodeste kesişir. Babasının zoruyla evlendirilmek istenen Ökkeş Şaban’dan kendi yerine geçmesini ister. Herşey planladıkları gibi gitmemektedir. İşler iyice karışınca ortamı kim düzeltecek acaba.

  2 yorum bulunmaktadır:"Dokunmayın Şabanıma Full izle"
  1. Orhan 2 Kasım 2014, 02:46

   kemal sunalin tûm filmleri güzeldir … Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun gûzel insanimiza !! sitenizde temiz tskler

   • admin 2 Kasım 2014, 02:53

    Teşekkürler.

  Benzer Filmler
  film izle