Direkt Temas Türkçe Dublaj izle

09-09-2015
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Sinema Modu
Film Bilgileri
Direkt Temas Türkçe Dublaj izle
2.299

Direkt Temas izle, Direkt Temas türkçe dublaj izle, Direkt Temas hd izle, Direkt Temas full izle, Direct Contact 720p izle, 2009 – ABD ve Almanya ortak yapımı olan filmde ise aksiyon severler ekran karşısına. Danny Lerner gibi yönetmenin filmi üstlenmesi izleyicileri karşısında heyecan uyandırmaya başlamıştır. Çünkü kadrosunda Dolph Lundgren, Michael Paré ve Raicho Vasilev gibi aktörleri dahil etmiştir. Mike tutuklu birisidir, eskiden ABD kuvvetlerinde çalışan biridir. Şimdi ise amerikalı bir kadın olan Ana Gale’i acımasız bir savaş ağası kaçırılması ile birlikte yeni görevi onu kurtarmaktır. Kurtarma girişimlerine başladığında ise bunun bir oyun olduğunu düşünmeye başlar. Bu oyunu bozmak için elindeki imkanları kullanacaktır. www.fullhdfilmizlesene1.net keyifle sunar.

Benzer Filmler

Film izle

Aksiyon Filmleri

Komedi Filmleri

Fullhdfilmizlesene1.net, 5651 sayılı yasada tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamıştır.