Devlet Sırrı Türkçe Dublaj izle

27-07-2016
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Sinema Modu
Film Bilgileri
Devlet Sırrı Türkçe Dublaj izle
3.643

Devlet Sırrı izle, Devlet Sırrı full izle, Devlet Sırrı hd izle, Devlet Sırrı türkçe dublaj izle, 2008 – Fransa yapımı IMDB listesinden 6.4 puan alan Devlet Sırrı filminde ise Fransız gizli servisi tarafından askere alınan öğrenci Diane ve terörizmin onu kurtuluşa götüreceğine inanan belalı genç Pierre üzerinden onların gizli savaşını ifşa eder. Diane ve Pierre görevleri için eğitilirken, kaçamayacakları olaylar zincirine takılıp kalırlar. Acaba soylu olarak gördükleri savaşları adına ikisi de fedakarlıkta bulunma gayretinde olacakmı. Philippe Haïm’in yönetmenliğini üstlendiği ve başrollerini Vahina Giocante, Nicolas Duvauchelle ve Aurélien Wiik gibi aktörlerin paylaştığı filmi www.fullhdfilmizlesene1.net keyifle partlı ve tek parça izleme seçenekleri ile sunar.

1 yorum yapılmış"Devlet Sırrı Türkçe Dublaj izle"
  1. musstafakartal 21 Mayıs 2017, 15:19

    Ben bir vatanseverim,
    Servis öz annemi takip etmemi isterse tereddüt etmem. Senin yaşadıklarını birçok kişi yaşadı. Senin gibiler her yerde benim gibilere inanır. Sen de benim yerimde olsaydın ajanın için her ne gerekiyorsa gereksin yapmak zorunda olduğunu anlardın. Evine dahi gitmeden saatler günler hatta haftalar geçirdiğin olur.
    Eşinin anne babasının çocuklarının isimlerini ve doğum tarihlerini bilmek zorundasın. Onu korumak için hayatını verebilmelisin. Yapamayacağın tek şey var o da;
    “Onu bir insan olarak göremezsin, bir ajan asla insan değildir, bir silahtır o kadar”.

Benzer Filmler