Demir Gökyüzü Türkçe Dublaj izle

25-07-2015
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Sinema Modu
Film Bilgileri
Demir Gökyüzü Türkçe Dublaj izle
2.722

Demir Gökyüzü izle, Demir Gökyüzü 720p izle, Demir Gökyüzü türkçe dublaj izle, Demir Gökyüzü hd izle, Demir Gökyüzü full izle, 2012 – Finlandiya, Almanya, Avustralya, İngiltere ve Kanada gibi ülkelerde çekimleri yapılan bilim kurgu tarzındaki filmde ise usta aktörlerden Udo Kier, Julia Dietze ve Peta Sergeant gibi isimleri görmekteyiz. 1945 yılında II. Dünya savaşının sonlarına gelinmektedir. Bir grup Alman bilim adamı Antartika’daki gizli bir merkezde icat ettikleri uzay gemilerini, ayın karanlık yüzüne doğru yollar. Ay’a giden grup, “Schwarze Sonne” (Black Sun-Kara Güneş) isimli bir tesis kurar ve yaşamlarını gizlice sürdürür. Amaçları yeni bir filo kurup, dünyaya dönmek olan topluluğun, sene 2018 olduğunda maceraları başlamış olacaktır. Timo Vuorensola’ın yönetmenliğini yaptğı ve yapımcılığını Oliver Damian’ın üstlendiği filmi www.fullhdfilmizlesene1.net keyifle sunar.

1 yorum yapılmış"Demir Gökyüzü Türkçe Dublaj izle"
  1. ersinertugrul 25 Temmuz 2015, 18:45

    Film bütünlüklü, ilgi uyandırıcı ve bu doğrultuda anlamlı bir senaryoya sahip değil. Bilim kurgu türünde olması ilk elde ilgi uyandırıcı, nazilerin de konuya dahil edilmesi ilgiyi arttırıcı ama bunların hepsi “sembolik” kalmış. Uyumlu bir bütün, senaryo söz konusu olmadığı için izlenilecek bir film olmaktan uzaklaşmış…

    Tavsiye edilmeyecek bir film… Bilginize.

Benzer Filmler

Film izle

Aksiyon Filmleri

Komedi Filmleri

Fullhdfilmizlesene1.net, 5651 sayılı yasada tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamıştır.