Çöl Kraliçesi Türkçe Dublaj izle

04-08-2016
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Sinema Modu
Film Bilgileri
Çöl Kraliçesi Türkçe Dublaj izle
6.046

Çöl Kraliçesi izle, Çöl Kraliçesi türkçe dublaj izle, Çöl Kraliçesi full hd izle, Çöl Kraliçesi 720p izle, 2015 yılında vizyona giren Werner Herzog yönetmenliğindeki ABD ve Almanya ortak yapımı filmde sırayla gezgin, yazar, arkeolog, kaşif, kartograf ve yirminci yüzyılın başlarında İngiliz İmparatorluğu adına görev alan siyasi ataşe olan Gertrude Bell’in hikayesinin anlatıldığı filmde aslında halktan biri olan Bell, modern Irak ve Ürdün devletlerinin kurulmasına ve bu devletlerin ilk kralları olan Kral Abdullah ile Kral Faysal’ın seçilmesine yardımcı olmuş, iktidar belirlemiş bir kadındır. Robert Pattinson, Nicole Kidman ve James Franco’in başrollerini paylaştığı filmi Nick N. Raslan yapımcılığını yaparak izleyicilerini ekran başına taşımıştır. Queen Of The Desert filmini keyifle izleyebilirsiniz.

4 yorum bulunmaktadır:"Çöl Kraliçesi Türkçe Dublaj izle"
 1. hasan 22 Aralık 2016, 22:05

  hayatımda izlediğim en kötü film

 2. zeynep 8 Ocak 2017, 00:28

  zaman kaybı ve bu kadına müminlerin annesi dedirtecek kadar hadsizz bir film.İngilizlerin iki yüzlülüğü iyi işlenmiş filmde.Kimseye casusluk yapmayan gacı hakiki ingiliz casusu,

 3. dilek 7 Mayıs 2017, 01:32

  felaket yapmacık bir oyunculuk..özellikle nicole kidman yüzüne botoks yaptırmaktan mimik yapamaz olmuş.ve felaket yapmacık bir senaryo..berbat bir film.

 4. hakan 2 Haziran 2017, 02:22

  koca ingiliz casusunu aşk kadını ve seyyah yapmışlar ya nasıl tarihi film bu…

Benzer Filmler