Bir Damla Ateş Full izle

25-12-2015
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Sinema Modu
Film Bilgileri
Bir Damla Ateş Full izle
3.848

Bir Damla Ateş izle, Bir Damla Ateş full izle, Bir Damla Ateş hd izle, Bir Damla Ateş 720p izle, Ferdi Tayfur Filmleri, Fikret işlediği cinayetten dolayı hapise girer. Yanında çalışan tek güvendiği kişi ise Ferdi ailesini ona emanet etmektedir. Ferdi Pınar’ı sevmeye başlar. Fakat Pınar zengin biri ile çıkınca Ferdi bu durum karşısında üzülür. Zengin baba ise kızı istemez, çünkü fakir biridir. Adamları tarafından randevu evine verilir. Ferdi uzun süre sonra Pınar’ı bulup onu o bataklıktan kurtarmak ister. Bu durumu abisi öğrenince hapisten kaçarak Ferdiden intikam almak istemektedir. 1981 yılında Osman F. Seden’in yönetmenliğini yaptığı filmi keyifle izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler

Film izle

Aksiyon Filmleri

Komedi Filmleri

Fullhdfilmizlesene1.net, 5651 sayılı yasada tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamıştır.