Aşkın Ritmi Türkçe Dublaj izle

17-08-2016
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Sinema Modu
Film Bilgileri
Aşkın Ritmi Türkçe Dublaj izle
368

Aşkın Ritmi izle, Aşkın Ritmi türkçe dublaj izle, Aşkın Ritmi full hd izle, Aşkın Ritmi 720p izle, We Are Your Friends izle filmi 2015 yılında Amerika’da gösterime girmiştir. Aynı sene içersinde beyazperdede yerini alan filmde ise 23 yaşındaki DJ Cole büyük bir yıldız olmak istemektedir. DJ James ile tanıştıktan sonra hayatı değişmeye başlayan Cole onun etrafındaki kızlara ilgi duymaya başlar. Yasak ilişkisinin derinleşmesi ve arkadaşlarıyla arasının eskisi gibi olmaması Cole’u aşk, dostluk, sadakat ve kendisini bekleyen gelecek arasında seçim yapmaya zorlayacaktır. Max Joseph’in senaryosunu kaleme aldığı ve aynı zamanda filmin yönetmenliğini yaptığı filmde ise Emily Ratajkowski, Wes Bentley ve Zac Efron gibi aktörler başrolleri paylaşmaktadır. www.fullhdfilmizlesene1.net keyifle sunar.

Benzer Filmler

Film izle

Aksiyon Filmleri

Komedi Filmleri

Fullhdfilmizlesene1.net, 5651 sayılı yasada tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamıştır.