12 Rounds 3 Lockdown Türkçe Dublaj izle

04-10-2015
Tek Part Hd çalışmıyorsa diğer partlardan izleyebilirsiniz. Videolar güncellenmektedir. Lütfen patlak videolar için yorum atınız. Sitemizi düzgün görüntüleyebilmeniz için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz hakkında ve film hakkında görüşleriniz önemlidir. Lütfen yorum olarak dönüş yapınız.

Sinema Modu
Film Bilgileri
12 Rounds 3 Lockdown Türkçe Dublaj izle
3.526

12 Rounds 3: Lockdown izle, 12 Rounds 3: Lockdown türkçe dublaj izle, 12 Rounds 3: Lockdown 720p izle, 2015 – ABD yapımıaksiyon dolu sahneleri ile izleyicilerin merakla türkiyede vizyona girmesi beklenen filmi türkçe altyazılı izleme seçeneği ile sitemize ekledik. Özetleyecek olursak filmi, Tecrit, bir yaralanmadan sonra iyileşip de kendine en yakın olan kişinin illegal olaylara karıştığının suçlayıcı kanıtlarını ortaya çıkaran bir polis memuru. Shaw, bir anda kendisi merkezde kısılıp kalmış halde bulur, gerçekleri ararken yozlaşmış polisler ise kanıtı almak için hiçbir koşulda durmayacaklardır. Daniel Cudmore, Jonathan Good ve Roger R. Cross gibi isimlerin yer aldığı filmde Stephen Reynolds yönetmenlik koltuğunda oturmaktadır. www.fullhdfilmizlesene1.net keyifle sunar.

1 yorum yapılmış"12 Rounds 3 Lockdown Türkçe Dublaj izle"
  1. Kerem 30 Eylül 2015, 04:09

    Serinin ilk 2 filminden çok daha güzel.Farklı senaryo.Etkileyici ve heyecan verici.Burada 12 rounds olarak mermi sayısı var.

Benzer Filmler